Umów konsultację
+48 508 454 280

Kilka słów o sobie

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii o specjalności klinicznej na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym z wynikiem bardzo dobrym. Napisałam pracę na temat związku typów płci z empatią i kompetencjami społecznymi.
Posiadam specjalizację z seksuologii – ukończyłam dwuletnie studia podyplomowe z seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS.
Uzyskałam certyfikat terapeuty EMDR w Polskim Towarzystwie Terapii EMDR, akredytowanym przez EMDR Europe Accredited Trainer. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR, dzięki czemu na bieżąco uzupełniam swoją wiedzę i kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach. Moja praca podlega regularnym superwizjom prowadzonym przez uprawnione do tego osoby.
Doświadczenia zdobywałam w Centrum Psychoterapii w Szpitalu Nowowiejskim w Oddziale Dziennym Nerwic, w Centrum Psychoterapii Vide z klientem indywidualnym, w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie oraz w Oddziale Dziennym Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Poradni „Aga” w Warszawie.
Swoją karierę rozpoczynałam pracując w korporacji w dziedzinach związanych z fotografią i projektowaniem, dzięki czemu wiem czym jest stres zawodowy i jaki ma wpływ na codzienne funkcjonowanie. Obecnie współpracuję z Magazynem Inspiracje Psychologiczne i prowadzę prywatną praktykę na warszawskim Gocławiu.
Jestem osobą o ciepłym usposobieniu, lubię ludzi, z szacunkiem i pasją podchodzę do każdej historii. Na sytuację staram się spojrzeć z wielu punktów widzenia. W pracy najważniejsze jest dla mnie, aby nie oceniać i dążyć do zrozumienia położenia oraz indywidualnych uwarunkowań klienta. Pracuję w podejściu humanistycznym oraz EMDR. Szczególnie interesuję się wpływem silnego stresu na zaburzenia psychiczne i seksualne.
Jeśli zmagasz się z uporczywym stresem lub lękiem, traumatycznymi doświadczeniami, trudnościami w relacjach i związkach, zaburzeniami snu i/lub odżywiania, długo trwającą żałobą, problemami na tle seksualnym i potrzebujesz wsparcia, zapraszam do mojej bezpiecznej przestrzeni.


Dyplomy, certyfikaty i zaświadczenia ukończenia szkoleń (kliknij aby powiększyć)

 

Zuzanna Księżyk – ZnanyLekarz.pl